Maxima Stand

maxima stand fuar tasarımı
maxima fuar standı

Maxima Stand

Şirketlerin özel tasarım, şıklık ve ahşap stand fiyatlarına göre daha uygun  stand arayışı için Maxima Stand Sistemleri diğer sistemlerden daha doğru bir seçim olacaktır Maxima Fuar Standı kendine has tarzı ile modüler sistemler içinde özel bir yerdedir.

Maxima Fuar Standları, alüminyum profiller ve diğer sistemlerde yapılan görsellere göre daha özel ve pahalı olduğundan fuar standları arasında creative  hatları olan bir stand türüdür.

Maxima Stand alüminyum profil ve suntalam  malzeme haricinde tül,cam,pleksi sisteme uyarlı ve ahşapların kullanılabiliyor olmasından bu sistem farkını göstermektedir.

Mobil ve Modüler olarak tasarlanan, alüminyum konstrüksyon, kare profil dikmeler ve 4mm mdf ile firmamıza ait özel tasarımı ile fuar ve kongre organizasyonlarına hizmet verdiğimiz fonksiyonel ve fiyat olarak uygun stand profilidir. En genel kullanımı maxima veya alternatif paket standtır.

Maxima Stand Octonom stand türünden sonra üretilen, son dönemde yoğun bir şekilde uygulanan ve Türkiye de kurulmaya başlamış yeni  modüler stand sistemidir. Maxima stand Aliminyum malzemenin az görünmesi ve panellerin modüler standlara göre geniş kısımlarda kullanılması nedeniyle modüler max plus fuar stand sistemi modüler octonom fuar standı sitemine oranla şirketlerce daha çok tecih edilmektedir.

Hemen Ara